50 Twarzy Dtekk ‘a – czyli walentynkowy minimal after!

16 lutego - 20:00 / 23:30

50 twarzy Dtekk’a czyli walentynkowy minimal after w Cechowej!

Zostało naukowo dowiedzione i jest niepodważalnym faktem, że środa, zwana też małą sobotą, to punkt zwrotny na osi czasu każdego tygodnia. Najważniejszy moment między okrutnym poniedziałkiem, a jakże wyczerpującym weekendem. Kto zaś przeżyje środowy wieczór w zgodzie z Cechowym feng shui, temu niestraszne inne dni tygodnia.

Z związku z powyższym zapraszamy na chillout Dtekk za barem, do krainy dźwięków (Dtekk), smaków (Cechowa) i… procentów (też Cechowa). Wrzućcie na luz, przeczeszcie grzywkę i wpadajcie na muzyczno-kulinarno-alkoholowe zebranie.

Z pewnością o Dtekk’u w Białymstoku słyszał każdy. Abyście usłyszeli coś więcej, dorzucamy krótką biografię:
Człowiek instytucja na polskiej scenie muzyki elektronicznej: DJ, promotor i aktywista na rzecz kultury. Grać zaczął w 2000 roku, a od 2001 roku jest rezydentem białostockiego klubu Metro. Jego sety, wyłącznie winylowe, z prezentują szeroki przekrój tego, co najlepsze w muzyce techno.  Z drugiej – jest fanem electro, disco i italo, posiada sporą kolekcję płyt w tych gatunkach i chętnie je grywa.

Najważniejszym osiągnięciem w działalności Dtekka wydaje się być Up To Date Festival, którego jest pomysłodawcą, organizatorem i strategiem, jak również autorem programu artystycznego dla dwóch scen festiwalowych: Stanu Skupienia i Technosoul.

Jakby tego było mało, to Dtekk stoi za wieloletnimi imprezami cyklicznymi takimi jak Ambient Park, Secret Location i Kitsch’n’Electricity, które, zgodnie z najważniejszym dla niego założeniem, odbywają się w Białymstoku i rozwijają tamtejszą scenę.

Nasza kuchnia działa do 23.30 a my otwarci jesteśmy do północy. W związku z czym bez większego pośpiechu, będzie można skorzystać z uroków naszej kuchni. Tatarek sprawdzi się do wódeczki a do piwa golonka. Na tych wszystkich, którzy nie chcą się objadać na wieczór czekają sałatki. A na rozgrzewkę, grzańce z piwa, wina lub specjalne zimowe herbaty.
_______________________________________________________
⏳ 16.02.2022 (środa)
🌍 Restauracja Cechowa, ul. Warszawska 6
(lub Niedorzeczny Przesmyk Járy Cimrmana 1)