Chillout z Winylownią / muzyczna selekcja: Krystian Woźniak

22 sierpnia @ 20:00 - 23:30

Hejże fani winylowych płyt, amatorzy wosku, entuzjaści placków, fanatycy longplayów, zwolennicy singli, sympatycy gramofonów oraz wszyscy pozostali miłośnicy analogowych nośników dźwięku!
Wspólnie z Winylownia mamy przyjemność zaprosić Was na muzyczną konsumpcję płyt, które zazwyczaj macie szanse oglądać na sklepowych półkach oraz na stronach sklepu internetowego. Wzbogaci je o wyłuskane z prywatnej kolekcji perełki nie kto inny, jak sam Krystian Woźniak, który tego wieczoru stanie za gramofonami i będzie pełnił honory prezentera muzycznego!

Tak więc nie myślcie długo nad decyzją i już teraz rezerwujcie sobie czas, aby ten na ten czwartkowy, sierpniowy wieczór spędzić wspólnie przy dobrej, analogowej muzyce, przy piwku, rozmowach i winylach!

wstęp wolny
22.08 / czwartek / start 20:00
Cechowa, ul. Warszawska 6

kuchnia czynna do 23:00