Czesław Śpiewa Solo Act #ScenaCechowa

26 września 2018 - 20:00

30zł – 40zł

Zapraszamy na nową #SceneCechowej na której będzie miał miejsce Czesław Śpiewa Solo Act, czyli przewrotna, słodko-gorzka i bardzo zabawna opowieść o patriotyzmie, emigracji i ojczyźnie, a także o codziennym życiu popularnego artysty. Co to znaczy odnieść sukces w Polsce? Jak siedzieć na ławce rezerwowych, a i tak strzelać gole? Czy bycie alternatywnym artystą daje popularność wśród dresiarzy? To połączenie monodramu, stand-upu i koncertu jednego z najpopularniejszych współczesnych artystów – Czesława Mozila.
Polska widziana z perspektywy podwójnego emigranta, żyjącego między Danią a Polską, kochającego absurdy obu tych krajów i patrzącego na wszystko z humorem. Historie z życia , opowiedziane za pomocą największych hitów Czesława.
Śpiewane.
Śmieszne.
Wzruszające.
Niezwykle aktualne.

_____________________________________________________________

Po prawie dwóch latach kapitalnego remontu, po kilku miesiącach od startu części “kuchennej”, w końcu możemy Was zaprosić na otwarcie Cechowej w pełnej okazałości! Zapraszamy Was na drugą salę, która niegdyś nosiła dumne miano kawiarni, my natomiast postanowiliśmy mocno rozszerzyć jej funkcjonalność. Postawiliśmy tam nielichy bar z którego asortymentu i wyglądu jesteśmy bardzo dumni, zrobiliśmy dużo miejsca na wieczorne posiadówki przy kuflu, kieliszku i przystawkach. No i wygospodarowaliśmy miejsce na kameralną scenę, na której planujemy robić wszystko to co do tej pory chcieliśmy, a do czego Zmian Klimatu była za mało kameralna! 🙂

26.09.2018 – środa
miejsce: Scena Cechowa, ul. Warszawska 6, Białystok
start: 20:00

Bilety
30zł – przedsprzedaż stacjonarna (dostępne ostatnie sztuku)
35zł – przedsprzedaż online (pula niedostępna)
40zł – w dniu

Wstęp na koncert wyłącznie dla osób pełnoletnich.

26 września 2018
30zł – 40zł