Eric Clapton tribute / chillout party w Cechowej

14 listopada @ 20:00

Eric Clapton – jeden z najbardziej znanych symboli muzyki rockowej. W 2003 pojawił się na 4. miejscu listy 100 największych gitarzystów wszech czasów magazynu „Rolling Stone”, zaś w 2011 na miejscu 2.

Usłyszymy tego wieczoru wszystkie te kawałki, które powinny się tu znaleźć, m.in. Cocaine, Layla, Wonderful Tonight, Tears In Heaven, I Shot the Sheriff, Let It Rain, Crossroads, Sunshine of Your Love, Little Wing, White Room, Bell Bottom Blues, Badge, Motherless Children i dziesiątk. Wszystkie te, które odcisnęły tak znamienity wpływ na historię rocka i bluesa oraz wpływ na setki tysięcy ludzi – od wielkich gwiazd po zwykłych fanów na całym świecie.
Obok Claptona pojawią się także utwory artystów w jakimś stopniu z nim związanych. Usłyszymy więc Jimmiego Page, Joe Cockera, Georga Harrisona, The Allman Brothers Band, Jimmiego Hendrixa, Rogera Watersa, Phila Collinsa, Daryl Hall, Chaka Khan, Carlosa Santanę, B.B. Kinga. i wielu innych.

14.11.19 / czwartek / start 20:00 / wstęp wolny
Cechowa, ul. Warszawska 6
kuchnia czynna do 23:00 / bar do ostatniego aktywnego konsumenta.

rezerwacje 857-222-916