Książkobranie w Cechowej

16 lutego - 12:00 / 15:00

Serdecznie zapraszamy na 16. edycję Książkobrania, czyli darmowej wymiany książek!

Spotykamy się w niedzielę 16. lutego w godzinach 12.00-15.00 w Cechowej, żeby wymienić swoje książki na przyniesione przez innych uczestników, wypić kawę, coś przekąsić oraz miło spędzić czas w gronie osób zainteresowanych literaturą.

Uczestnicy wymieniają się książkami za darmo – sztuka za sztukę. Jeśli nie znajdą dokładnie tylu książek na wymianę, ile sami przyniosą, otrzymają specjalny kupon z odnotowaną nadwyżką. Na kolejnej edycji Książkobrania będzie można będzie wymienić kupon na książki.

Organizatorzy Książkobrania, czyli członkowie grupy “Poczytalnia” – białostockie spotkania czytelnicze proszą o przynoszenie książek w dobrym stanie. Będziemy na bieżąco je przeglądać i zastrzegamy sobie możliwość nieprzyjęcia książek porwanych, bardzo poplamionych, zbutwiałych, rozpadających się i mocno zniszczonych. Jeśli z tych względów my nie będziemy mogli przyjąć książki, zachęcamy do zostawienia jej w „śledziach książkowych”, czyli na specjalnych miejskich regałach ustawionych na skrzyżowaniu al. Piłsudskiego i ul. Sienkiewicza.

Zapraszamy po zimowe lektury 16. lutego 2020 (niedziela) od 12.00 do 15.00 – czekamy na Ciebie w Cechowej!