Podlaskie Śniadanie Mistrzów – Mistrzowie Grilla

10 sierpnia 2019 - 10:00 / 16:00

Przed nami drugie w tym roku Podlaskie Śniadanie Mistrzów, tym razem pod hasłem MISTRZOWIE GRILLA! Bo grillowanie, to ulubiony sport Polaków 😉
Zabierzcie partnera, przyjaciół, rodziców i dzieciaki, jeśli macie – weźcie czworonoga, koniecznie spakujcie koc i spędźcie z nami tę radosną, leniwą sobotę!

Nasi MISTRZOWIE GRILLA przygotują szeroki wybór mięs i dodatków przygotowanych na profesjonalnym sprzęcie. Będziecie mieli okazję spróbować rozpływającej się w ustach dymnej wołowiny, czy soczystej podwędzanej świnki. Do tego dodatki tradycyjne, ale też te całkiem nieoczywiste połączenia smaków.
Będziecie też mieli okazję poznać rozwiązanie idealne dla miłośników grillowania w mniejszych przestrzeniach – bezdymne grille LotusGrill Polska.

Ale MISTRZOWIE GRILLA to nie tylko soczyste mięsa. Nie zabraknie stoisk z daniami lekkimi, wegetariańskimi i wegańskimi. Na stoiskach znajdziecie orzeźwiające lemoniady, aromatyczne kawy, i oczywiście coś słodkiego.
W Strefie Producentów znajdziecie swoje ulubione produkty z naszego regionu.

RESTAURACJE I KAWIARNIE:

Łakocie Natury
Zagroda Pod Lasem Koźliki
Potrawy tatarskie

Tradycyjnie, szykujemy Strefę Chillouty z przyjemnymi dźwiękami i leżakami, którą przejmie we władanie Zmiana Klimatu. Strefa dla dzieci powiększy się! Poza wciągającymi animacjami Pomysłowa Kredka – gry planszowe, artykuły kreatywne, modelarskie i Ogarnij bazę
Warsztaty lawendowe po raz kolejny poprowadzi Dworzysk.
W strefie dla dzieci mamy dwie nowości: zabawy z grą edukacyjną prowadzone przez pracownie edukacyjną Jedna i druga, a także kolejne spotkanie z łucznictwem, pod czujnym okiem instruktorów z AMM Archery. W niecce (suchej fosie) w parku trafić w środek tarczy będą mogły spróbować dzieci od 5, roku życia. W strefie dla dzieci pojawi się też dodatkowa strefa chilloutu organizowana przez Wakestok – pierwszy wakepark na Podlasiu.

Impreza organizowana przy wsparciu Wschodzący Białystok, i naszych sponsorów Auto Fus Group Białystok i Motozbyt Renault i Dacia

Miejsce: Ogrody Pałacu Branickich – wejście od ul. Legionowej.

WSTĘP WOLNY

10 sierpnia 2019