Podlaskie Śniadanie Mistrzów – Świat Na Talerzu

22 czerwca 2019 - 10:00 / 16:00

Już w tę sobotę zapraszamy na Podlaskie Śniadanie Mistrzów – Świat Na Talerzu, na którym pojawimy się z naszymi pysznymi propozycjami śniadaniowymi!

Widzimy od godziny 10:00 w Parku Branickich 😊

A tutaj parę słów od głównych organizatorów:

Zabierzcie partnera, przyjaciół, rodziców i dzieciaki, jeśli macie – weźcie czworonoga, koniecznie spakujcie koc i spędźcie z nami tę radosną, leniwą sobotę!

Zaczynamy od kuchni świata, bo ten temat w zeszłym roku szalenie przypadł Wam do gustu.
ŚWIAT NA TALERZU – każda restauracja przygotuje przynajmniej jedno danie inspirowane kuchnią wybranego zakątka globu. Smakami przeniosą nas do Włoch, Węgier, Hiszpanii, Tybetu, Meksyku, Chorwacji, Japonii, Finlandii…czeka was wiele kulinarnych niespodzianek!
Ta edycja będzie też bogata w aromatyczne kawy w wielu odsłonach, bo wspólnie z Baristacja – Kawiarnio Piekarnia zaprosimy Was na III Podlaski Festiwal Kawy!
Jak co roku nie zabraknie orzeźwiających lemoniad, będą lody, coś na słodko i propozycje dla wegan. W Strefie Producentów znajdziecie swoje ulubione produkty z naszego regionu, ale też ciekawostki z dalekiego świata.

RESTAURACJE I KAWIARNIE:

Konopna Farmacja
Łakocie Natury
Zagroda Pod Lasem Koźliki

Tradycyjnie, szykujemy Strefę Chillouty z przyjemnymi dźwiękami i leżakami, którą bejmie we władanie Zmiana Klimatu. Strefa dla dzieci powiększy się! Poza wciągającymi animacjami Pomysłowa Kredka – gry planszowe, artykuły kreatywne, modelarskie i Ogarnij bazę powtórzymy kącik językowy – w końcu nauka w formie zabawy jest najfajniejsza!
Warsztaty lawendowe po raz kolejny poprowadzi Dworzysk, a animacje Ogarnij bazę
W strefie dla dzieci mamy dwie nowości: zabawy z matą edukacyjną Jedna i druga, a także pierwsze spotkanie z łucznictwem, pod czujnym okiem instruktorów z AMM Archery. W niecce (suchej fosie) w parku trafić w środek tarczy będą mogły spróbować dzieci od 5, roku życia.

Miejsce: Ogrody Pałacu Branickich – wejście od ul. Legionowej.

WSTĘP WOLNY

22 czerwca 2019