Powrót do przeszłości – przebierany sylwester w Zmianie Klimatu

31 grudnia 2021 - 20:00 / 04:00

330zł

Powrót do przeszłości czyli niezapomniany łączony sylwester w Zmianie Klimatu z cechową kuchnią!

W tym roku sylwester wypada 31 grudnia i nie jest to żadną niespodzianką. W związku z tym, nie będzie zaskoczeniem fakt, że Zmiana Klimatu i Cechowa organizują przebieraną sylwestrową balangę. Zaskakujący za to może być temat którym w tym roku jest “Powrót do przeszłości”. Co to oznacza? Ano dla każdego coś innego. Niektórym może skojarzyć się “Back to the future” czyli kultowym filmem Roberta Zemeckisa. Stroje z lat pięćdziesiątych, klimaty westernu i fikuśne podwójne krawaty z przyszłości czyli charakterystyczny klimat każdej części trylogii. W przeciwieństwie do ludzi nieśmiałych, Ci odważni nie będą się ograniczać i pójdą o krok dalej. Cofną się w czasie jeszcze wcześniej lub polecą w odległą przyszłość. Czy kontakty z obcą cywilizacją są już codziennością? a może wracacie właśnie z polowania do swojej jaskini? Kumplujecie się z Mozartem? a może zawsze chcieliście się cofnąć do lat siedemdziesiątych i odwiedzić woodstock?

Ponieważ impreza sylwestrowa “Powrót do przeszłości” w Zmianie Klimatu to będzie gruby balet, zapewniamy:

🍔 Dania gorące:
🍗 Roladki z indyka, z wieprzowiną, suszonymi pomidorami i szpinakiem, w sosie szampańskim z warzywami na parze i ziemniakami pieczonymi w ziołach
🍲 Warzywne curry z ryżem jaśminowym, kiełkami rzodkiewki i kolendrą (Opcja dla wegetarian, bez glutenu)🍜 Barszczyk z pasztecikiem (Po północy)

🍱 Przystawki:
🥩 Tatar wołowy z dodatkami
🫔 Pasztet z kaczki
🍖 Wędliny i mięsa pieczone z sosem chrzanowym
🧀 Deska serów francuskich z sosem żurawinowym
🐟 Śledzik z cebulką i marynowanymi grzybkami
🍢 Mini falafel z dipem sezamowym
🍣 Tatar z łososia wędzonego
🥣 Smalec wegański
Smalec wieprzowy
🥗 Tradycyjna sałatka jarzynowa
🥗 Mix sałat z winegret i prażonymi pestkami
🥗 Sałatka grecka
🍞 Pieczywo
🥓 Galantyna z kurczaka

🧁 Na słodko:
🥧 Szarlotka
🥮 Sernik
🍮 Eton Mess
🍇 Musy owocowe

🥤 Do picia:
🫖 Kawa i herbata
🍹 Napoje bezalkoholowe (Soki, woda i napoje gazowane)
🥂 Butelka wódki lub wina na parę
🍾 Lampka cydru o północy

🎧 Menu Muzyczne:
🎉Najpiękniejszego Didżeja w Białymstoku
🎊 Bans, lans i dance do białego rana przy samych hitach

💰 Koszt: 330 zł/osoba
👑 Liczba miejsc ograniczona!
☎ Tel: 534 949 345

31 grudnia