PubQuiz – wielki turniej wiedzy o wszystkim w Cechowej

1 grudnia - 19:00 / 22:00

Pubquiz

🤔 PubQuiz 🤔– czyli wielki turniej wiedzy o wszystkim! Odbędzie się tuż pod powierzchnią Zmiany Klimatu czyli w Cechowej. Co zrobić aby wziąć udział? Zbierzcie ekipę i rezerwujcie sobie czas aby zawalczcie o szacunek i uznanie odpowiadając na banalnie trudne i ekstremalnie zaskakujące pytania! A przede wszystkim bawcie się dobrze i zdobywajcie wspaniałe nagrody!

🤝
Aby rozszerzyć szczytną Ideę PubQuizów stajemy na głowie. Zagwarantujemy unikatową rozrywkę dla wszystkich. Każdy zna różnego rodzaju teleturnieje, które można oglądać w telewizji. Teraz sami będziecie mieli możliwość sprawdzenia własnej wiedzy! Jeśli macie ochotę się sprawdzić, kołujcie ekipę, zwołujcie rodziny i dzwońcie po znajomych noblistów. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody rzeczowe (bilety na koncerty w Zmianie Klimatu) oraz te w postaci płynnej!

Chcielibyśmy powiększać mózgi polaków. Czy uda się nam uda? Z całą pewnością! właśnie po to powstał PubQuiz – wielki turniej wiedzy o wszystkim w Cechowej!

🥊
PubQuiz – wielki turniej wiedzy o wszystkim w Cechowej! Co zrobić aby wziąć udział? 🥊
1. Przede wszystkim należy zgłosić drużyny w składzie maksymalnie 4-osobowym każda.
2. Zgłoszenia są bezpłatne. Zapisy odbywają się bezpośrednio przed rozpoczęciem PubQuizu i są konieczne do wzięcia udziału w zabawie. Każda zapisana drużyna otrzymuje pustą kartę odpowiedzi.
3. Do pubquizu można dołączyć w trakcie za wyraźną zgoda prowadzących.
4. Pubquiz dzieli się na trzy części, w których prowadzący czyta kolejno pytania. Na odpowiedź na każde kolejne pytanie drużyna ma ok jednej minuty. Odpowiedzi udziela się na otrzymanej wcześniej karcie odpowiedzi. Punkty podliczane są po każdej części.
5. Zabronione jest korzystanie z ściąg, Internetu, telefonów do przyjaciół i pytań do publiczności (pod groźbą dyskwalifikacji z PubQuizu).
6. Drużyny które zasiądą na podium mogą liczyć na wspaniałe nagrody!
Idziemy na rekord!
Wpisz się na tablicę mistrzów, bij rekord, zdobywaj nagrody!
Zapraszamy!Takich trzech, jak ich Dwóch to ani Jednego,
(czyli Szanowni Prowadzący):
Sebastian Urbanowicz
Maciej Żalikowski

Nasza kuchnia działa do 23.30 a my otwarci jesteśmy do północy. I właśnie dlatego, po skończonym pubquizie można zostać na dłużej, uzupełnić utracone podczas wytężonego myślenia elektrolity i skosztować dań z nowej jesiennej karty.

_______________________________________________________
⏳ 01.12.2021 (środa)