PubQuiz – wielki turniej wiedzy o wszystkim w Cechowej vol.5

22 stycznia @ 19:00 - 22:00

W ramach cyklu „Wygrane Środy w Cechowej” zapraszamy na znany i lubiany PubQuiz!
#niebędziełatwo #ktoukladatepytania

Zbierajcie ekipę, rezerwujcie sobie czas i zawalczcie o szacunek i uznanie odpowiadając na banalnie trudne i ekstremalnie zaskakujące pytania! A przede wszystkim bawcie się dobrze i zdobywajcie wspaniałe nagrody!

Ideą Quizów jest zagwarantowanie unikatowej rozrywki w pubach. Każdy zna różnego rodzaju teleturnieje, które można oglądać w telewizji. Teraz sami będziecie mieli możliwość sprawdzenia własnej wiedzy! Kołujcie ekipę, zwołujcie rodziny i dzwońcie po znajomych noblistów. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody rzeczowe (bilety na koncerty w Zmianie Klimatu) oraz te w postaci płynnej!

Zasady:
1. Do turnieju zgłaszają się drużyny w składzie maksymalnie 4-osobowym każda.
2. Zgłoszenia są bezpłatne. Zapisy odbywają się bezpośrednio przed rozpoczęciem PubQuizu i są konieczne do wzięcia udziału w zabawie. Każda zapisana drużyna otrzymuje pustą kartę odpowiedzi.
3. Do pubquizu można dołączyć w trakcie za wyraźną zgoda prowadzących.
4. Pubquiz dzieli się na trzy części, w których prowadzący czyta kolejno pytania. Na odpowiedź na każde kolejne pytanie drużyna ma ok jednej minuty. Odpowiedzi udziela się na otrzymanej wcześniej karcie odpowiedzi. Punkty podliczane są po każdej części.
5. Zabronione jest korzystanie z ściąg, Internetu, telefonów do przyjaciół i pytań do publiczności (pod groźbą dyskwalifikacji z PubQuizu).
6. Drużyny które zasiądą na podium mogą liczyć na wspaniałe nagrody!

Idziemy na rekord!
Wpisz się na tablicę mistrzów, bij rekord, zdobywaj nagrody!

Zapraszamy!

Prowadzący: