PubQuiz – wielki turniej wiedzy o wszystkim w Cechowej

13 listopada @ 19:00

PubQuizowicze i PubQuizowiczki!

Po kilku miesiącach nieobecności w mieście (Hary pamiętamy [*]), zapraszamy na nowe otwarcie towarzyskich spotkań z wiedzą o wszystkim, czyli PubQuiz-ów, tym razem w pubie Cechowej!

Przy okazji otwieramy tym również cykl „Przegrane Środy” podczas których będziecie mieli okazję sprawdzić swoją wiedzę w PubQuizach, trafić na LanParty w Heroes of Might and Magic 3 czy pobawić się w drużynowe Kalambury!

PubQuiz jest pomysłem na niebanalną, pubową rozrywkę, podczas której w luźnej, barowej atmosferze, przy przysłowiowym piwku, oddać się lajtowemu treningowi swoich szarych komórek, a przy odrobinę się posocjalizować!
Na czym tak właściwie polega?
Znacie wszelkiej maści telewizyjne teleturnieje jak Milionerzy, Jeden z Dziesięciu, czy Wielka Gra? To teraz będziecie mogli poczuć się jak ich uczestnicy! Z tym plusem, że nie będzie tremy przed kamerami i wstydu przed całą rodziną jak źle Wam pójdzie. A przede wszystkim będziecie mieli możliwość sprawdzenia własnej wiedzy o absolutnie wszystkim! Ważne jest, że przed wyruszeniem w drogę należy zebrać drużynę – werbujcie ekipę, dzwońcie po znajomych, wysyłajcie mejle rodzinie, piszcie smsy po sąsiadach! Ale i solo wpaść można, bo zawsze znajdzie się ktoś bez „pary”.

Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody rzeczowe oraz te w postaci płynnej.

Zasady:
1. Do turnieju zgłaszają się drużyny w składzie maksymalnie 4-osobowym każda.
2. Zgłoszenia są bezpłatne. Zapisy odbywają się na przed rozpoczęciem PubQuizu i są konieczne do wzięcia udziału w zabawie. Do PubQuizu nie można dołączyć w trakcie. Każda zapisana drużyna otrzymuje pustą kartę odpowiedzi.
3. PubQuiz dzieli się na trzy części, w których prowadzący czyta kolejno pytania. Na odpowiedź na każde kolejne pytanie drużyna ma jedną minutę. Odpowiedzi zaznacza się na otrzymanej wcześniej karcie odpowiedzi. Punkty podliczane są po każdej części.
4. Zabronione jest korzystanie z ściąg, internetu, telefonów do przyjaciół i pytań do publiczności (pod groźbą dyskwalifikacji z PubQuizu).
5. Drużyny które zasiądą na podium mogą liczyć na wspaniałe nagrody!

Zapraszamy!

start: 19:00 / wstęp – wolny