Rozgrywki Heroes III w Cechowej!

4 grudnia @ 18:00

Heroes of Might and Magic III to strategiczna gra turowa świętująca swoje 20 urodziny. Mimo swojego wieku, wciąż cieszy się sporą rzeszą fanów i właśnie z myślą o nich urządzamy w Cechowej rozgrywki w Heroski w ramach cyklu „Przegrane środy”

Celowo nie nazywamy owego wydarzenia turniejem, ponieważ nie chodzi nam o rywalizację tylko o spotkanie znajomych, koleżeńską grę, wypicie piwka i zaciętą debatę o tym, która z frakcji jest najlepsza.

Zapraszamy grupy znajomych jak i pojedynczych graczy, weteranów oraz tych, którzy nigdy wcześniej nie grali w HOM&M3. Będzie można coś zjeść i wypić koktajle stworzone specjalnie na tę okazję. Wśród naszej załogi mamy kilku fanów Herosów i dlatego rozegramy mecz kucharze kontra kelnerzy!

Pakujcie laptopy, zbierajcie znajomych i widzimy się na Warszawskiej!

04.12 / środa / start 18:00 / wstęp wolny
Cechowa, ul. Warszawska 6
kuchnia czynna do 23:00 / bar do ostatniego aktywnego gracza.

rezerwacje 857-222-916

4 grudnia