The Big Easy Funk # DJ:JD

22 sierpnia 2019 - 20:00

Nowy Orlean na południowym wybrzeżu USA jest kolebką muzyki funk, gdzie swoje korzenie ma wielu prekursorów gatunku, jak m.in. The Meters, Eddie Bo, Professor Longhair, Wild Magnolias i wielu, wielu innych. I właśnie tam DJ:JD skieruje tego wieczoru swoją igłę gramofonową (choć oczywiście nie zabraknie innych miejsc i czasów, jak choćby ojca chrzestnego gatunku, Jamesa Browna). Przybywajcie, popłyniemy tego wieczora zanurzeni po uszy w znakomitym funku!

DJ:JD
“Od lat byłem miłośnikiem funk, kupowałem płyty odkąd skończyłem 16 lat (teraz ma znacznie więcej – przy. red) Kocham muzykę funk, zwłaszcza funk z Nowego Orleanu. Grałem kiedyś nieregularnie w kilku barach w Anglii (Leeds). W “Cechowej” będę grał głównie muzykę nowoorleańską, ale też inną słynną oraz podziemną muzykę w stylu funk.”

&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

29.08 / czwartek / start 20:00 / wstęp wolny
Cechowa, ul. Warszawska 6

kuchnia czynna do 23:00