Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

WordUp Białystok #6 – edycja dla początkujących

3 grudnia 2019 - 18:00 / 20:00

Zapraszamy wszystkich na kolejną, wyjątkową edycję WordUp Białystok! Wyjątkową z dwóch powodów.

Po pierwsze chyba już dojrzeliśmy na tyle, by robić WordUpy tematyczne. W ankietach często prosiliście nas o łatwiejsze tematy i dlatego postanowiliśmy zorganizować specjalne wydanie dla początkujących (od razu napiszę, że prosiliście także o bardziej zaawansowane – bez obaw, takie WordUpy też będą).

Zapraszamy więc wszystkich, którzy WordPressa w ogóle nie znają, lub znają i używają, ale nie są (jeszcze) zaawansowanymi programistami wykorzystującymi WP jako podstawę do tworzenia stron. Dowiecie się czym jest WordPress, jak można go wykorzystać, zainstalować, czym jest Gutenberg…

Drugi powód wyjątkowości to fakt, że jest to nasza pierwsza edycja WordUpu która organizowana jest pod auspicjami fundacji WordPressa! Tak, jesteśmy już oficjalną lokalną grupą sympatyków WordPressa. Może na perwszy rzut oka niewiele to zmienia (być może część z Was widzi już o nas informację na głównym ekranie swojego Kokpitu, sprawdźcie 😉 ) ale jesteśmy bardzo dumni. Ale zmiany są faktyczne, o czym będziecie się małymi krokami przekonywać.

Pierwsza zmiana, to fakt, że rejestracja na wydarzenie teraz odbywa się przez stronę Meetup: https://www.meetup.com/pl-PL/Bialystok-WordPress-Meetup-Group/events/266041976/

Zapisujcie się!

Wkrótce będziemy ujawniać naszych prelegentów i ich tematy. Zapiszcie się więc też na wydarzenie tutaj, by być informowanym o tym.

Acha, zmienia się też dzień organizacji wydarzenia (nie wiemy jeszcze czy na stałe). Nie środa, a wtorek.

Szczegóły

Data:
3 grudnia 2019
Czas:
18:00 / 20:00
Wydarzenie kategoria:

Organizator

Cechowa
Telefon:
857 222 916
Email:
biuro@cechowa.com.pl
Strona internetowa:
www.cechowa.com.pl

Miejsce

Cechowa
ul. Warszawska 6
BIałystok, Podlasie 15-063 Polska
+ Google Map
Telefon:
857 222 916
Strona internetowa:
www.cechowa.com.pl